Міжнародний турнір з Козацького Двобою «PRIDE — 2016»


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення

Міжнародного турніру з козацького двобою «PRIDE-2016»

серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих

Дата проведення: 18-19 лютого 2016 р.

Місце проведення: м. Луцьк


Читать дальше →

WORLD MMA NETWORK "MAXMIX"World MMA Network – MAXMIX
В турнире приняли участие бойцы из Азербайджана, Марокко, США, Туркменистана, Узбекистана, Украины.
Турнир санкционирован следующими международными организациями:

Всемирная Федерация ММА (WMMAF)
Всемирная Федерация «Козацького Двобою» (WCFF)
Организаторы турнира:

Украинская спортивная федерация «Козацький Двобій»
Компания «REST COMPANY»
Одесский Дворец спорта
Сроки проведения: 24 ноября 2015

Место проведения: Украина, г. Одесса, Одесский Дворец Спорта
Читать дальше →

"КОЗАЦЬКА ЗВИТЯГА" - Отбор на Кубок МираП О Л О Ж Е Н Н Я
Про проведення
Всеукраїнського турніру з Козацького Двобою
«КОЗАЦЬКА ЗВИТЯГА»
(відбірковий турнір до Кубку Світу, Болгарія)
(дорослі, юніори, юнаки, діти)
17-18 травня 2014 року
м. Київ

Читать дальше →

У Федерації MMA України закликали спортсменів не ставати "покидьками" і не бити людей

У Федерації MMA України закликали спортсменів не ставати «покидьками» і не бити людей Київ, 2 грудня, 18:51 Друкувати В організації обіцяють дискваліфікувати всіх, хто буде помічений у «ганебних» акціях. youtube/Mytiok1980 У Федерації MMA України просять спортсменів не бути «титушками». Керівництво Федерації змішаних єдиноборств MMA України звернулося до колег та представників інших федерації спортивних та бойових єдиноборств з проханням не брати участь у побитті євроагітаторів. «Друзі! Звертаємось до Вас з приводу ганебних подій та інцидентів, що мали місце при проведенні мирних мітингів, демонстрацій, зібрань громадян та громадянських акцій. Спортивна громадськість України та керівництво Федерації гнівно засуджує ті методи та засоби, які було використано стосовно мирних громадян України. На превеликий жаль, серед тих покидьків, що застосовували фізичну силу проти мирного населення, жінок та дітей було чимало молодиків спортивної статури, які називали себе „спортсменами“, — йдеться у заяві організації. У зверненні зазначається, що бути спортсменом — це бути гордістю своєї нації та держави, а у спорті боротьба проходить чесно з рівним собі супротивником. „Важко назвати спортсменами жменьку тих негідників, що за гроші застосовували свої бойові навики проти літніх людей, жінок та дітей. Ганьба їм та осуд!!!“, — обурюються у федерації. Дивіться фото: Євромайдан у Києві „титушки“ вартували за 100 грн В свою чергу, представники організації закликали всіх спортсменів дотримуватись кодексу честі бійця, утриматись від участі в завідомо неправомірних діях та застосовувати свою силу на спортивних аренах. „Попередьте своїх знайомих та друзів по заняттях спортом не йти проти свого народу, не виступати сліпим знаряддям у руках тих, хто шукає в подібній ситуації сумнівний політичний зиск! Читайте також: Мілевський: зняти Блохіна? В Україні людей вбивають виродки в масках! Федерація, в свою чергу, жорстко та послідовно домагатиметься довічної дискваліфікації, позбавлення спортивних звань та анулювання ліцензій тих спортсменів чи тренерів, які будуть помічені у подібних ганебних акціях у подальшому“, — резюмується в повідомленні. Як повідомлялося раніше, олімпійський чемпіон Олександр Усик порадив „титушкам“ розвантажувати вагони.
Більше читайте тут: prosport.tsn.ua/sport/u-federaciyi-mma-ukrayini-zaklikali-sportsmeniv-ne-stavati-pokidkami-i-ne-biti-lyudey-323304.html

"Іду на ви"

30 листопада у концерт-холі «Holiday» відбудеться турнір з реалістичних боїв — "Іду на ви" — Тернистий шлях.

Такий чемпіонат зі змішаних єдиноборств відбудеться у Тернополі вперше. Зареєструватися для участі у турнірі можна на сайті: inv.in.ua/zayavka.

С Днем Рождения!Сегодня у тренера СК «Владибор», тренера Высшей категории, Ивана Петровича Рыхлицкого — День Рождения!

«Дорогой Иван Петрович!
От всего тренерского коллектива и от себя лично, поздравляю тебя с Днем Рождения! На сегодняшний день твой труд и результаты твоих учеников являются гордостью нашего клуба. Желаю тебе Здоровья, Любви и Счастья. Не останавливайся на достигнутом:) пусть твои ведущие спортсмены в ближайшее время выполнят „международников“, а ты соответственно станешь Заслуженным тренером Украины. Удачи тебе во всем!
С Уважением,
Президент СК „Владибор“
Владимир Радионов.»

чемпионат

ВНИМАНИЕ Санкт-Петербург! Приводите своих детей на такие мероприятия, приучайте к спорту с детства. Приглашаем всех на открытый Чемпионат и Первенство Санкт-Петербурга и Ленинградской области, а также Фестиваль цветных поясов которые пройдут 23 ноября 2013 года в Санкт-Петербурге по адресу: Большой Сампсониевский пр. д.63
М.Выборгская
Ждем участников из Ленинградской, Новгородской и Мурманской областей.
В качестве почетных гостей на открытие турнира приглашены Вице-президент Спортивной Федерации Тхэквондо ТКД (ИТФ) Санкт-Петербурга Бурлуцкий Владислав Валерьевич, почетный президент Федерации Энгельке Даниил Николаевич и президент Федерации Ленинградской области Бордюг Сергей Иванович.
Напоминаем, что Чемпионат и Первенство Санкт-Петербурга и Ленинградской области является официальным отборочным турниром на Чемпионат и Первенство России 2014 года и стоит в едином календарном плане Федерации.
Положение о турнире скачивайте на сайте Федерации www.tkdspb.ru